Skuteczne podejmowanie decyzji

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320815517
biznes, finanse

Życie każdego człowieka jest sumą decyzji, które podejmuje. Jeżeli podjęte decyzje są dobre, to człowiekowi lepiej się wiedzie. Ta książka dostarcza narzędzi potrzebnych do podejmowania decyzji najlepszych z możliwych w konkretnych warunkach. Autor krok po kroku pokazał proces podejmowania decyzji, różne warunki i motywy skłaniające do konkretnych rozstrzygnięć, a także najczęściej popełniane błędy.

MaxWielki | 2016-10-20
Ewelina | 2016-09-05
Anna Czerepak | 2015-02-11
Krzysztof | 2011-10-09
Kody rabatowe dla moli książkowych

Jesień to idealny moment na dodatkowe zaopatrzenie domowej biblioteczki. Wiedzą o tym twórcy portalu AleRabat.com i dlatego specjalnie z myślą o użytkownikach lubimyczytać.pl przygotowali kody rabatowe do kilku księgarni. Sprawdźcie sami!