Okruchy tęczy

Tłumaczenie: Małgorzata Bukojemska
Cykl: Upadłe Anioły (tom 5)
Wydawnictwo: Da Capo
Shattered Rainbows
romans, miłość
Xsenia

Waleczny żołnierz, wspaniały człowiek, oddany przyjaciel... Zalety lorda Michaela Kenyona można by wyliczać w nieskończoność. Niestety, ten mężczyzna niemal bez skazy nie ma szczęścia w miłości. Już po raz drugi w swym niezbyt długim życiu obdarza uczuciem mężatkę. Na dodatek czasy - wojen napoleońskich - nie sprzyjają miłości. Czy lord Kenyon i jego ukochana Catherine odnajdą szczęście? Czy...

Czy lord Kenyon i jego ukochana Catherine odnajdą szczęście? Czy miłość doda im sił do przezwyciężenia piętrzących się trudności?

źródło opisu: [Da Capo, 1997]

Martini | 2011-03-05

Przyjemna, ale momentami przydługa. Poza tym same plusy. :)

LilAnGeeL | 2018-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2018