Polną ścieżką

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cykl okupacyjny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
piotrex

Inne wydania

Końcówka drugiej wojny światowej, ale nadal dochodzi do walk z okupantem. Główny bohater, Wojtek, siedemnastoletni wiejski chłopak, też bierze w tym udział. Niestety, akcja, do której zostaje wyznaczony, źle się kończy i chłopak musi uciekać przed Niemcami, zostawiając dom i rodzinę. Uciekając poznaje Ninkę, która wyskoczyła z pociągu wiozącego do Reichu młode kobiety z warszawskich łapanek....

Końcówka drugiej wojny światowej, ale nadal dochodzi do walk z okupantem.

Od tego momentu wędrują już razem.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

jolunia559 JOLA | 2012-02-19

Pierwsza część Chłopców ce Starówki.Tak to się zaczęło!

charakternik | 2016-10-31
FannyBrawne | 2016-08-16