Bramy południa

Wydawnictwo: Amber
The Gates of Noon
alternatywny świat, piraci, voodoo
Bastete

Steve Fisher podejmuje się przetransportować sprzęt komputerowy, dostarczony przez fundację pomocy krajom Trzeciego Świata, z Europy na Bali. Na drodze do wypełnienia humanitarnej misji napotyka niezliczone przeszkody wskutek interwencji dwóch przeciwstawnych mocy ze Spirali i trzeciej nieznanej siły. Steve i jego dziewczyna Jacquine gotowi są stanąć do walki z groźnymi przeciwnościami: korsarzami, piratami, azjatyckimi politykami i niebezpiecznymi duchami.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1996

źródło okładki: Zdjęcie autorskie