Mężowie z Hollywood

Hollywood Husbands
83-07-02272-X
romans
Michał

Akcja rozgrywa się w luksusowej scenerii Hollywood połowy lat 80-tych - składają się na nią romanse i kariery zawodowe kilku bohaterów ze świata filmu, reklamy i show-biznesu.

colezanka | 2015-10-04

Myślałam, że książka jest jakąś kontynuacją Żon z Hollywood, czy coś, ale świetnie sprawdza się, jako oddzielna historia. Wcale nie trzeba sięgać po jej poprzedniczkę. W sumie, to nawet nie wiem czy są ze sobą powiązane. W każdym bądź razie opisywana przeze mnie powieść powstała na bazie tej o Żonach. Wiem, że są jeszcze Dzieci z Hollywood. Ale tutaj skupiamy się na panach. Co mogę powiedzieć? Czytajcie! O dziwo, warto. Chociaż nie potrafię do końca wytłumaczyć, dlaczego.

Marta_De | 2016-12-07

Żadne tam Grey'e, Crossy czy inne dziwactwa. Tylko Jackie! Bywa romantycznie, delikatnie, ale też gwałtowanie, wulgarnie i na ostro. Właśnie takiej literatury poszukują kobiety, gdy mają ochotę na typowo babską rozrywkę (a przynajmniej ja).

Jackie bezlitośnie obnaża podwójne standardy panujące w świecie gwiazd i celebrytów, a żądza, chciwość i pęd do władzy jest tak samo obecny dzisiaj, jak i 30 lat temu.

Polecam.

Agata | 2011-01-05

Matko, jak ja sie tym kiedys ekscytowałam:)))

Justyna | 2017-04-14
Przeczytana: 1987 rok