Mężowie z Hollywood

Hollywood Husbands
83-07-02272-X
romans
Michał

Akcja rozgrywa się w luksusowej scenerii Hollywood połowy lat 80-tych - składają się na nią romanse i kariery zawodowe kilku bohaterów ze świata filmu, reklamy i show-biznesu.

Renata | 2017-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2017

Książka wpadła mi w ręce całkiem przez przypadek. Podejrzewam, że przeszłabym obok niej nie obejrzawszy się po raz drugi, ale że wybredna nie jestem, wszystko przeczytam. Ale szczerze przyznam - zaskoczyła mnie. Bez dwóch zdań, nie jestem typem osoby, która z zapartym tchem śledzi poczynania, skandale gwiazd i celebrytów, toteż na początku czytania wielokrotnie pytałam siebie cóż ja to do licha czytam? Sam seks, narkotyki, alkohol, romanse, zdrady... A jak jeszcze przeczytałam o sukience z lamy, futrze z norek i paska z jaszczurki byłam zniesmaczona. Ale z każdą jedną stroną zmieniałam o niej zdanie. Książka opowiada losy bardzo wielu bohaterów, począwszy od bogatej, wiecznie młodej Silver, narkomana Howarda, po młodą, początkująca Heaven oraz zwykłego barmana jakim jest Wes oraz wiele innych. Mrożące krew w żyłam fragmenty z życia pewnej "dziewczyny". Autorka mimo tylu bohaterów, wątków bardzo zgrabnie poprowadziła czytelnika aż do samego emocjonującego (aż sama się zdziwiłam)...

colezanka | 2015-10-04

Myślałam, że książka jest jakąś kontynuacją Żon z Hollywood, czy coś, ale świetnie sprawdza się, jako oddzielna historia. Wcale nie trzeba sięgać po jej poprzedniczkę. W sumie, to nawet nie wiem czy są ze sobą powiązane. W każdym bądź razie opisywana przeze mnie powieść powstała na bazie tej o Żonach. Wiem, że są jeszcze Dzieci z Hollywood. Ale tutaj skupiamy się na panach. Co mogę powiedzieć? Czytajcie! O dziwo, warto. Chociaż nie potrafię do końca wytłumaczyć, dlaczego.

Marta_De | 2016-12-07

Żadne tam Grey'e, Crossy czy inne dziwactwa. Tylko Jackie! Bywa romantycznie, delikatnie, ale też gwałtowanie, wulgarnie i na ostro. Właśnie takiej literatury poszukują kobiety, gdy mają ochotę na typowo babską rozrywkę (a przynajmniej ja).

Jackie bezlitośnie obnaża podwójne standardy panujące w świecie gwiazd i celebrytów, a żądza, chciwość i pęd do władzy jest tak samo obecny dzisiaj, jak i 30 lat temu.

Polecam.

Agata | 2011-01-05

Matko, jak ja sie tym kiedys ekscytowałam:)))

Justyna | 2017-04-14
Przeczytana: 1987 rok