Diamentowy tygrys

The diamond tiger
83-86611-72-3
romans
Wanda

Erin Shane Windsor nieoczekiwanie dziedziczy spadek - wielkie połacie ziemi w zachodniej Australii, na terenie których znajdują się wyeksploatowane kopalnie diamentów. Pytanie tylko, czy na pewno wyeksploatowane, bowiem razem z ziemią Erin otrzymuje sakiewkę z nieprawdopodobnie pięknymi diamentami oraz przedziwne wersy, które mogą stanowić klucz do rozwiązania tajemnicy pochodzenia tych cennych kamieni.

Erin, utalentowana artystka fotografik, nie zważając na rady bliskich i obcych ludzi, dostrzegających w tym jedynie śmiertelne niebezpieczeństwo, postanawia przyjąć spadek. l wtedy zaczyna się wyścig - z czasem, z zagrożeniem, z uczuciami.

justyna | 2016-01-14
Gabiosa | 2015-07-01