Krajobrazy miłości

Tłumaczenie: Maria Wójtowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Where the heart is
83-7245-080-3
romans, literatura dla kobiet
Wanda

Po latach nieudanego małżeństwa, upokorzeń i zdrad młoda dekoratorka wnętrz Shelley Wilde urzeczywistnia swoje marzenie o domu, gdzie może żyć bezpiecznie, choć samotnie. Pojawienie się przystojnego geologa burzy jej spokój. Podróżnik, który zwiedził cały świat, niepokorny indywidualista, uosabia wszystko to, co zawsze dziewczynę niepokoiło... i pociągało. Cain Remington uświadamia Shelley jej zamiłowanie do przygody i przekonuje ją, że prawdziwym domem jest bezpieczna przystań w ramionach ukochanego.

[Amber, 1999]

Sylwia | 2016-07-07