Korporacja Wars 'N' Guns

Kirq

W kosmosie i na Ziemi, na tysiącach światów i w miliardach dusz bogowie, ludzie i Obcy różnych przekonań i religii toczą morderczą walkę o przetrwanie. Korporacja Wars 'n' Guns handluje wojną i śmiercią. Za jej przyczyną giną ludzie, znikają z powierzchni planet miasta, wymierają egzotyczne rasy. Helper, tajemniczy szef korporacji, gra grę, która została zaplanowana w innym miejscu i czasie, a Guy Aldritch, jego najlepszy agent, odwala brudną robotę. W ich świecie nie ma nocy która przynosi wytchnienie. Piekło cierpliwie czeka na nowe śmierci. Wojna pożera myśli. Myśli żyją dla wojny.

źródło opisu: okładka

ira | 2012-05-26
Przeczytana: 1998 rok

Daję temu czemuś połowę gwiazdek, ponieważ jestem pewna, że jest tworem wyobraźni dra Jekylla i mr Hyde'a. Doktorek w pierwszej części spisał się nieźle, zawinął intrygę i zbudował suspens, a potworek pociągnął drugą połowę prościutko na dno.
Wars polecam, guns sobie można odpuścić. ;-)

jamakinson | 2018-02-13
glodnawyobraznia | 2017-10-25