Mała książka o miesiączce

Wydawnictwo: Czarna Owca
Min lilla röda
tabu, miesiączka, poradnik
Eida

Dlaczego w reklamach podpasek i tamponów krew jest niebieska? Wyjaśnienie tego dziwnego faktu znajdziesz w Mojej małej czerwonej książeczce, która zawiera również wiele innych wyjaśnień, na przykład: dlaczego mamy miesiączkę jaki ma wpływ na dziewczyny jakie to uczucie Znajdziesz tu związane z tą tematyką ciekawostki historyczne, na przykład jak postrzegano kobiety i menstruację na...

dlaczego mamy miesiączkę
jaki ma wpływ na dziewczyny
jakie to uczucie

Znajdziesz tu związane z tą tematyką ciekawostki historyczne, na przykład jak postrzegano kobiety i menstruację na przestrzeni wieków i wiele, wiele innych. Nowoczesna, bliska nastolatkom szata graficzna zachęca do zapoznania się z treścią, i przez to, lepszego poznania samej siebie. Dziewczyny znajdą wypowiedzi rówieśniczek jak to jest, kiedy po raz pierwszy pojawia się miesiączka, nad czym się zastanawiają zanim to nastąpi, jak powiedzieć o pierwszej miesiączce najbliższym i koleżankom, oraz jeszcze wiele innych nurtujących wszystkie młode kobiety zagadnień. Nagle pojawia się miesiączka i wszystko już na zawsze się zmienia... Bardzo niewiele jednak się o tym mówi, jaki miesiączka ma na nas wpływ, co właściwie dzieje się z naszym ciałem, jakie to uczucie.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

ich | 2014-11-28
Przeczytana: 23 października 2014

Książka bardzo przydatna dla dziewczynek zaczynających miesiączkować, polecam

rudowłosa | 2015-01-08
Przeczytana: luty 2015