Sexy Mama. Bo jesteś kobietą

Wydawnictwo: Wydawnictwo Rodzinne
978-83-931505-0-2
macierzyństwo, mama, dziecko
Barbara

Poradnik, jakiego jeszcze nie było! Mnóstwo tajnych sztuczek i zwierzeń najpiękniejszej mamy polskiego show-biznesu. Dopiero była w ciąży, a już ma figurę nastolatki. W dodatku emanuje kobiecością i tryska energią. Zastanawiasz się, jak ona to zrobiła? Już nie musisz! Kasia Cichopek zdradza swoje sekrety powrotu do formy. W poradniku "Sexy Mama" znajdziesz między innymi: unikalny program...

Poradnik, jakiego jeszcze nie było!

W poradniku "Sexy Mama" znajdziesz między innymi:
unikalny program ćwiczeń opracowany przez trenera gwiazd,
plany ćwiczeń - jak zrzucić 5, 10, 20 kg i jak pozbyć się brzuszka,
porady lekarza ginekologa,
triki stylistów,
lekcję dobierania odpowiedniego biustonosza,
sposoby na zmęczenie i stres,
przepisy na ulubione dania Kasi.
Autorka o swojej książce:

Dopiero urodziłaś? A może masz już w domu przedszkolaka? Bez względu na to, jak długo jesteś mamą, nadal możesz tryskać energią i zachwycać swoim wyglądem! Pomogę ci w tym. Podpowiem, jak odnaleźć się w nowej roli i jednocześnie nadal być sexy. Oddam też głos ekspertom - tym samym, którzy wspierali mnie w powrocie do formy. Teraz doradzą tobie. Zapraszam do lektury!

P.S. Lekcja pierwsza: zrób coś dla siebie - bądź sexy mamą!

Monka | 2014-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2014

"Sexy mama. Bo jesteś kobietą" to bardzo ładnie wydany poradnik. Jest to książka, którą czyta się błyskawicznie. Owszem zawiera ona mnóstwo oczywistych porad, ale znaleźć można w nie również nietuzinkowe podpowiedzi. Bardzo przydany jest rozdział, który zawiera zestawy ćwiczeń po porodzie. No i jest to na pewno książka, która dodaje wiary we własne możliwości. Za ten optymizm i pogodę ducha, które są tak potrzebne świeżo upieczonym mamom wystawiam ocenę bardzo wysoką.

Julia | 2010-11-29
Przeczytana: 28 listopada 2010

Pomimo wstępnego sceptycyzmu wzięłam do ręki książkę K. Cichopek pt."Sexy Mama" i nie żałuję!! Może i ta książka diametralnie nie zmieniła mojego życia, ale na pewno obruciła do góry nogami moje postrzeganie siebie jako matki. To taka "deska ratunkowa" dla każdej mamy, która zatraca się w ogromie obowiązkow macierzyńskich i przestaje myśleć o sobie. Ja dzięki tej książce w porę się obudzilam i zawalczyłam o wlasne samopoczucie zarowno na płaszczyżnie fizycznej jak i psychicznej. Skorzystalam z porad jak skutecznie wrócić do formy tzn. zrzucić zbędne kilogramy, zadbać o swoje ciało, odpowiedni ubiór, dobór biustonosza i wiele, oraz z wielu innych równie cennych uwag . Niewątpliwą zaletą książki jest to, że wypowiadajką się w niej osoby bardzo kompetentne tzn. ginekolog, brafiterka, trener, co zdecydowanie przesądz o wiarygodności tej pozycji ksiażkowej. Pomimo wcześniejszych obaw jestem szczerze zadowolona!! Polecam wszystkim mamom!

evax | 2013-01-10
Na półkach: Przeczytane, Poradniki, 2013
Przeczytana: 10 stycznia 2013

,, Poradnik jakiego jeszcze nie było ! Mnóstwo tajnych sztuczek i zwierzeń najpiękniejszej mamy polskiego show - biznesu. Dopiero co była w ciąży, a już ma figurę nastolatki. W dodatku emanuje kobiecością i tryska energią. Zastanawiasz się, jak ona to zrobiła ? Już nie musisz ! Kasia Cichopek zdradza swoje sekrety powrotu do formy.
- unikalny program ćwiczeń opracowany przez trenera gwiazd
- triki stylistów
- lekcja dobierania odpowiedniego biustonosza
- sposoby na zmęczenie i stres
- przepisy na ulubione dania Kasi
- porady lekarza ginekologa ,,

Opis z książki ,, Sexy mama ,, autorstwa Katarzyna Cichopek

Dorota | 2012-11-25

Fajny poradnik dla młodych mam, cenne wskazówki, uwagi, polecam;)

kasia0216 | 2015-11-15

Bardzo fajna książka, napisana bardzo prosto, Kasia zachęca do dbania o siebie, ale patrzy na to realnie i wie, że nie każda kobieta ma czas by ciągle siedzieć przed lustrem

Aglaja | 2016-08-19
magia78 | 2016-07-29