Hollywood: Romanse i skandale

Wydawnictwo: Ring
Michał

Bulwersująca książka Petera Beresforda. Autor bez żenady zagląda za zamknięte bramy Miasta Upadłych Aniołów. Relacja Beresforda, zwłaszcza dla polskiego czytelnika, wydać się może szokująca i brutalnie szczera, ale nie łudźmy się: to zaledwie część prawdy o codziennym i conocnym życiu w miejscu, gdzie sztuka i występek tworzą amoralny, lecz fascynujący konglomerat. Tajemnice sypialni Cher, piekło Elizabeth Taylor i Richarda Burtona, kochankowie Rocka Hudsona, namiętności Marilyn Monroe, burzliwa młodość Madonny, miłosne pasje Joan Collins - to zaledwie okruch tego lustra, w którym przegląda się Hollywood - królestwo skandalu.

mariola | 2016-09-30
Marcin Mazur | 2014-08-31