Antologia poezji polskiej

Wydawnictwo: IBIS
9788362202409
poezja
deChavannes

Wśród prezentowanych w niniejszej antologii utworów dominują teksty omawiane przez polonistów na różnych etapach kształcenia w szkole średniej, poczynając od pierwszej klasy, aż do samej matury. Wszystkie utwory prezentowane w niniejszej antologii zostały przedstawione w ujęciu chronologicznym a listę nazwisk twórców zamykają poeci z lat 90 minionego stulecia. Oddając książkę do rąk Czytelników mamy nadzieję, że przyczyni się ona do lepszego poznania i pokochania krainy polskiej poezji, a także wzbogacenia wiedzy o znanych i lubianych autorach.

ephemeris | 2013-11-06
Przeczytana: 01 listopada 2013

Mimo, iż to niezwykle opasłe tomisko, brakuje mi paru - przynajmniej dla mnie - istotnych wierszy. Jednak brawa za oprawę estetyczną!

Lizawieta | 2017-01-28
| 2016-07-03
Yoanna | 2015-10-30
Ania | 2015-07-17
Wysza | 2015-03-14
Farfalla_Blu | 2015-02-28
Na półkach: Przeczytane, W kolekcji.
Marcin Dylka | 2014-04-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poezja