Demony Tańczących Bogów

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dancing Gods". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Demons of the Dancing Gods
83-86530-79-0
Bastete

W magicznym świecie za Morzem Snów skończyła się krwawa wojna i nastał pokój. Niezwykły czarodziej Throckmorton P. Ruddygore wiedział, że prawda jest inna. Daleko na południu, nad Rzeką Tańczących Bogów, Czarny Baron przygotowywał nadejście Armageddonu. Był on jednym ze złych czarodziejów Rady Trzynastu. Czy i czarownica Esmeralda też była zła? A uzurpator Kaladon? Ruddygore'owi potrzebni...

Ruddygore'owi potrzebni byli szpiedzy, którzy zaryzykowaliby niebezpieczną podróż w nieznane. Ponownie zażądał więc usług dwojga ludzi z Ziemi.

Adrian | 2016-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2016

"Demony Tańczących Bogów" Jacka Chalkera opowiada o wyprawie Józefa i Marge z Ziemi przeciwko Czarnemu Baronowi który pragnie wywołać Armagedon. Tylko czarodziej Throckmorton Ruddygore wie jak temu zapobiec...

Autor stworzył dość ciekawy świat z interesującymi bohaterami. Gorzej z historią, która zapowiadała się dobrze, ale jej finał wypadł słabo. Główną przyczyną były dziwne akcję w stylu jestem waszym wrogiem, potem do was dołączam, a następnie znowu was zdradzam chociaż nic już nie znaczę.

Mimo tego warto "Demonami Tańczących Bogów" się zainteresować.

biedron | 2016-11-18
wenus90 | 2015-11-08