Podatek VAT

Wydawnictwo: Wszechnica Podatkowa
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Opracowanie w sposób praktyczny przedstawia podstawowe zagadnienia związane z rozliczaniem podatku od towarów i usług. Poradnik jest wprowadzeniem w podstawowe definicje i pojęcia podatku VAT co ułatwia posługiwanie się ustawą i innymi aktami prawnymi dotyczącymi tego podatku, stanowi także uzupełnienie części praktycznej opracowania. Tekst podzielony został na dwie zasadnicze części. Osobno zostały przedstawione zagadnienia dotyczące rozliczania podatku VAT w obrocie krajowym, a osobno problemy dotykające podatników dokonujących transakcji wewnątrzwspólnotowych. zagadnienia zostały przestawione także w formie praktycznych przykładów.

iwonad | 2015-04-05

ksiazka jest dobra. Wiecej informacji o podatkach na stronie: http://www.poradnikowy.pl

Na półkach