Przełomowe Firmy. Jak Dobre Organizacje Stają Się Wielkie

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Tylko najmądrzejsze i najwytrwalsze firmy te, które metodą prób i błędów poznają tajniki osiągania stabilnego, zyskownego rozwoju przebijają się do naprawdę pierwszego szeregu. Autor wskazuje w Przełomowych firmach bardzo precyzyjnie, w jaki sposób zwykłe firmy stają się nadzwyczajne, a przy tym pokazuje, że czynnik szczęścia jest tu zaniedbywalny. Okazuje się za to, że przełomowy sukces towarzyszy wyraźnie określonemu zespołowi strategii i umiejętności, które może naśladować każdy w każdej firmie od małego, nowego przedsięwzięcia po symbol branży. Przełomowe firmy ze swoimi skutecznymi i konkretnymi propozycjami działań oraz bezcennymi radami, jakimi na każdej niemal stronie dzielą się z czytelnikiem szefowie firm, którzy wynieśli je na nadzwyczajny poziom rozwoju i rentowności, to jedna z najbardziej prowokujących, inspirujących i pouczających książek poświęconych działalności gospodarczej.

Seticzek | 2015-11-03
Przeczytana: 02 listopada 2015