Hellsing t.4

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hellsing
komiksy
louve

Coraz bliżej ostatecznej konfrontacji z przebiegłymi siłami nazistów - lecz Organizacja Hellsing nie cacka się z przeciwnikiem i stawia skuteczny opór. Czy nadejdzie III Wojna Światowa, czy może Ziemię zaleje fala "sztucznych" wampirów?

źródło opisu: JPF, 2004

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Rebel | 2019-01-28
Przeczytana: 17 października 2018

O wszystkich 10 tomach Hellsinga można napisać to sam, gdyż to jedna długa historia. Manga dobra dla osób, które chcą się odstresować zanurzając w mroczną historię ale bez sięgania po typową powieść. Historia o wampirach, zombi, tajnej grupie kościelnej i spiskowej teorii na temat mrocznych czasów XX wieku z domieszką filozofii Schrödingera. Zestaw ociekający krwią, śmiercią i zwrotami akcji. Coś na potrzebę szybkiego zaspokojenia czytania i oglądania zarazem.

Książkowe_wino | 2019-01-12
Przeczytana: 08 stycznia 2019

Definitywnie polecam. Dla ciekawych szczegółowo wypowiedziałam się pod tomem 1. :)

pandabetty | 2013-06-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi

Jest krew, jest broń, świetna kreska, może bez głębszej treści czy porywających dialogów, ale... co tu dużo gadać, warto, bo Allucard, broń, bo Bernadotte, broń, bo Interga, bo broń, bo Walter ;D

Kathleen3690 | 2013-05-10
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Manga
Przeczytana: 10 maja 2013

PLUSY:
+ fabuła
+ wątek wojenny

Revirt - | 2012-09-01
Na półkach: Przeczytane, Mangi

Jak na razie najładniejsza okładka, za to ogromny plus.

Krzysztof | 2011-08-17

Bardzo ciekawa manga. Polecam.