Horror! czyli skąd się biorą dzieci

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Darmowe dodatki Edytuj książkę
dzieci, przedszkole,
linka

Pani Miłka połknęła dziecko! I wcale się z tym nie kryje! Na przedszkolaki pada blady strach. Kto będzie następny? Rezolutny Bodzio, Rozalka czy też Grześ? Na wszelki wypadek najlepiej ukryć się w toalecie... albo w szatni... albo w gabinecie pani dyrektor... A jeśli ona jest w zmowie z panią Miłką? Trzeba natychmiast zadzwonić na policję! Przedszkolaki przeżyją prawdziwy horror, zanim odkryją, skąd się biorą dzieci...

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Maja | 2017-02-14

Fajne ale każdy wie o co chodzi -,-

kryloc | 2016-10-28
Przeczytana: 28 października 2016

Fajny pomysł na ogarnięcie tematu :)

Piotr Rosiek | 2016-02-26

Wszystko jasne.W znakomity sposób autor pokazał rodzicom jak przekazać dzieciom odpowiedź na to trudne pytanie.

Katarzyna Śmigowska | 2016-02-12
Na półkach: Przeczytane, 2015, Dla Dzieci
Przeczytana: lipiec 2015

Wysłuchałam z dziećmi w samochodzie audiobooka i nigdy więcej nie puściłam! Mam syna i córkę w wieku przedszkolnym -horror to przeżyłam przy biologicznym opisie współżycia, czyli tym, że "tata siusiaka wkłada mamie tam gdzie mama siusia". Poddawanie takich pomysłów maluchom to przesada... Niestety podchwyciły i zaczęły snuć plany, więc modliłam się żeby tylko jak najszybciej zapomniały i nie chciały praktykować!
Śmieszne to jest ale nie dla dzieci....

cymelium | 2016-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2016

Pan Kasdepke trzyma poziom. W bardzo zabawny sposób objaśnia dzieciom ,,skąd się biorą dzieci?". Moja córka świetnie się bawi czytając tę książkę. A czyta ją na głos, samodzielnie. W trakcie muszę odpowiadać na masę pytań, ale chyba o to chodzi, żeby mieć pretekst do rozmowy na ten właśnie temat. Przyznam się, że sama też się świetnie bawię, bo tekst jest bardzo zabawny.
Polecam. Szczególnie dla troszkę większych dzieci.

Gabi | 2015-04-24
Przeczytana: 16 kwietnia 2015

Jest śmieszna! Szczególnie słowo "seksowanie" było fajne! ♥♥ ☻ ♥♥

Weak91Ness | 2015-03-19
Przeczytana: 19 marca 2015

Jako studentka pedagogiki zostałam zobligowana do przeczytania tej pozycji. Uważam, że ta książka jest zbyt śmiała jak na wiek przedszkolny.

Jola | 2014-12-19
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: listopad 2014

Przygody Pani Miłki i grupy przedszkolaków bardzo spodobały się mojemu synkowi. Mnie również bardzo miło się to czytało. Dochodząc jednak do meritum sprawy, czyli skąd się biorą dzieci? - ten fragment książki został przeze mnie przemilczany. Moim zdaniem autor potraktował temat zbyt dosłownie i obrazowo, ale takie jego prawo (w końcu są też książki o kupie). Podobało nam się, ale leciutko grozimy palcem Panu Kasdepke - ... no no no!

leti1 | 2014-11-16

Bardzo zabawna, naprawdę polecam!

EwaCicha | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Mimo, że latka lecą książka rozbawia do łez. Zdecydowanie lepsza niż większość komedii :) Polecam