Szkoła przetrwania

83-7255-616-4
poradnik
poradniki
Daniel

Jest to interesujący poradnik dla amatorów spędzania wolnego czasu pod gołym niebem. Informuje, jak zachować bezpieczeństwo, czy to podczas wspinaczki wysokogórskiej, spływu kajakowego lub na biwaku. Wyjaśnia, jak na podstawie obserwacji przyrody przewidzieć warunku pogodowe i gdzie najkorzystniej rozbić obóz. Autor omawia także zasady postępowania w warunkach ekstremalnych (np. katastrofy lokomocyjnej), tak aby zminimalizować ich skutki oraz sposoby udzielania pierwszej pomocy.

GreenShadow | 2013-10-29
Łukasz Michta | 2012-09-17