Okładka książki Rzym po polsku

papier
Pistacia
4,75 (4 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Przewodnik po Rzymie – dla wszystkich i dla tych, którzy chcą zwiedzić miasto polskimi śladami. Stolica Włoch jest dziś pełna pamiątek po Janie Pawle II. Ale nie tylko: mieszkała tu Marysieńka Sobieska, w Caffe Greco bywali Mickiewicz, Krasiński czy Norwid, maszerowała I Legia generała Dąbrowskiego, szło wojsko generała Andersa podczas II wojny światowej... Autor prowadzi nas polskimi tropami, wyjaśniając i opowiadając anegdoty. Podaje też informacje praktyczne, od noclegów po zwyczaje w restauracjach.

[opis wydawcy]

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica