Agent Tomasz i inni. Przykrywkowcy

Wydawnictwo: Świat Książki
9788324719167
CBŚ, służby, specjalne,
Pistacia

Przykrywkowcy to funkcjonariusze CBŚ i niektórych tajnych służb, biorący udział w operacjach specjalnych. Tropiąc przestępców, udają gangsterów lub biznesmenów, handlują narkotykami albo bronią. W jaki sposób są szkoleni? Jak kontrolowani? Jak radzą sobie z niebezpieczeństwami i stresem? Czy słynny agent Tomasz, osaczając Weronikę Pazurę i Beatę Sawicką, posunął się za daleko? Aby dotrzeć do bohaterów książki, autorzy – znani dziennikarze – sami musieli sięgnąć po stosowane przez nich metody. Rozmawiali też m.in. z ofiarami agenta Tomasza.

[opis wydawcy]

przemorski | 2016-10-07