Nieczysta gra

Tłumaczenie: Robert Ginalski
Wydawnictwo: Świat Książki
Play Dirty
978-83-247-1437-7
thriller, romans, piłkarz, honorarium, gra
Ag2S

Połączenie thrillera i romansu. Słynny piłkarz Griff Burkett wychodzi z więzienia, gdzie siedział za sprzedanie meczu. Wobec braku perspektyw przyjmuje niezwykłą propozycję sparaliżowanego milionera Speakmana. Bogacz chce, by za wielomilionowe honorarium Griff stał się ojcem jego dziecka. Spotkania Griffa z Laurą Speakman są krótkie i konkretne. Do czasu, gdy Laura zachodzi w ciążę, a jej mąż ginie podczas sprzeczki z Burkettem… Wielkie namiętności, szybka akcja, nieoczekiwana puenta.

Marlena | 2013-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2013

Świetna książka. Pełna akcji i niespodzianek. Czytałam ją jednym tchem. Nie mogłam się doczekać się końca, a gdy ją skończyłam było mi smutno że to już koniec... POLECAM!

Gabriela P | 2014-11-24
Przeczytana: 23 listopada 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Podobno każdy człowiek ma swoją cenę, kwestia zaledwie odpowiedniej ilości zer. Nie jestem pewna co myślę o podobnym stwierdzeniu, wydaje mi się, że wszystko zależy od okoliczności.

Dla Griffina Burketa, sławnego piłkarza, rozgłos, pieniądze, kobiety... to wszystko wydawało się niewystarczające. W wyniku serii fatalnych decyzji trafia do więzienia na całe pięć lat. Sprzedał mecz. Podłożył się umyślnie dla kilku kolejnych zer na swoim koncie, choć przecież mu ich wcześniej nie brakowało. Coś, jeśli nie wszystko, poszło źle... Mało tego, oprócz tego potwornego zarzutu, stanęło oskarżenie o morderstwo mężczyzny, który go wydał. Jego wina nigdy nie została wprawdzie udowodniona, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Świat sportu i tak go skreślił grubą, czerwoną kreską. Tak samo jak jedyna prawdziwa rodzina, jaką kiedykolwiek miał.

Los jednak o nim nie zapomniał, igrając z nim nawet po skończeniu odsiadki. Po wyjściu z więzienia Griffin zostaje zaproszony do okazałej rezydencji...

Następna rewelacyjna książka autorstwa Pani Sandry Brown zachwyciła mnie,ma w sobie dobrą fabułę,szybką akcję i znakomicie trzyma w napięciu.
I tym razem mnie nie rozczarowała, nie zawiodłam się na niej.
Historia opowiada o słynnym piłkarzu Griffie Burkecie,który siedzi w więzieniu za sprzedanie meczu.
Wobec braku jakikolwiek perspektyw życiowych,chce udawać sparaliżowane milionera.
Rozgłos, kariera,kobiety to dla słynnego piłkarza to jest za mało, już mu to nie wystarcza.
Spotyka się z bogaczem, on chce by Griff było ojcem dla jego dziecka, on się na te warunki umowy zgadza.
Poznaje żonę milionera z,którym zachodzi w ciążę, a potem jej mąż ginie.
Książka jest połączeniem thrillera z romansem,wiele się dzieje..wciąga błyskawicznie, porywające są zwroty akcji.
Pochłonęłam jak gąbkę książkę,przyjemna to lektura i zaskakująca zarwałam noc, żeby przeczytać ją do samego końca i była warta przeczytania, z każdą stroną intrygowała mnie,wciągała.
Nie nudziłam się ani na moment,spełniła...

Ewelina | 2014-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2013

Świetna książka Pani S. Brown!

Wzięłam i nie odłożyłam, aż przeczytałam całą w jeden wieczór.

Bardzo lubię, gdy książka tak mnie pochłania, że nie myślę o niczym innym, tylko jak zakończy się ta czy inna rozmowa bohaterów, kolejna kłótnia, zagadka, czy wszystkie intrygi wyjdą na jaw, czy miłość okaże się na tyle silna żeby wszystko pokonać, czy morderca jest tym którego podejrzewam.
Zaskakujące zaskoczenie jest dodatkowym plusem tej pozycji.

Polecam!

Jula | 2011-02-21
Przeczytana: 18 stycznia 2011

Książka ta jest świetnym połączeniem thillera psychologicznego, gorącego romansu i powieści obyczajowo-medycznej, okraszonego zaskakującą puentą. Całość po mistrzowsku napisana, czyta się jednym tchem.

wiech | 2014-02-19
Przeczytana: maj 2013

Moja ulubiona książka Sandry Brown - jedna z pierwszych.
Kryminał z bardzo nietypowym romansem.
Nawet nie wiem, czy to był romans - kryminał na pewno :))
Duża dawka erotyki - niesamowite emocje - Polecam.

Joanna | 2010-11-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 17 listopada 2010

MOŻE NIE JESTEM OBIEKTYWNA BO UWIELBIAM KSIĄŻKI SANDRY BROWN I TA RÓWNIEŻ MNIE NIE ROZCZAROWAŁA.CZYTA SIĘ REWELACYJNIE, KSIĄŻKA WCIĄGA I CIĘŻKO SIĘ OD NIEJ ODERWAĆ.Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA KOLEJNĄ POZYCJĘ AUTORKI.SZCZERZE POLECAM

madgalena | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Wciągająca, ciężko było się oderwać od czytania ;)

Małgorzata Chabzda | 2014-02-24
Przeczytana: 23 lutego 2014

Kolejną pozycję Sandry Brown przeczytałam z wielką ciekawością. Na początku bardzo zaintrygował mnie wątek Griffa i zamożnego małżeństwa chcącego mieć dziecko. Griff zostaje wynajęty przez Speakmana jako człowiek który ma zrobić dziecko jego żonie. Był to dla mnie pierwszorzędny wątek który mnie wciągnął od samego początku aż do końca. Natomiast jeżeli chodzi o wątek Griffa z Rodatre`a nie był on dla tak interesujący, po prostu mnie znudził. O książce jako o całości mogę spokojnie powiedzieć, że śmiało można ją przeczytać ale jak dla mnie to książka na jeden raz. Rzeczywiście czyta się ją dość szybko więc mogę na koniec powiedzieć , że polecam.

bosiezakochasz | 2013-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2013

Ostatnio mam trochę więcej obowiązków niż przedtem, więc mniej czytam. Ta książka przeleżała na biurku tydzień, może dwa, zanim wzięłam ją do ręki i przeczytałam coś więcej niż opis z tyłu okładki.
Wzięłam i właściwie nie odłożyłam, dopóki skończyły się strony zapełnione tekstem. W przerwach - gdy zakładka lądowała gdzieś pomiędzy kartkami - nie mogłam się skupić na niczym ważniejszym od zjedzenia obiadu! Wczoraj zaczęłam - dziś skończyłam. Ah..! Uwielbiam pochłaniać tak dobre pozycje.
Są tutaj intrygi, morderstwa oraz tajemnice poprzeplatane z namiętnością i wewnętrznymi zmianami zachodzącymi w człowieku. Dla każdego coś dobrego. Polecam! :)