Cienie w ogrodzie

Wydawnictwo: Sic!
ogród, dzieciństwo
Kinqa

To jest opowieść o ogrodzie dzieciństwa. Ogród otacza mały domek w biednym miasteczku, są ponure pięćdziesiąte lata. Ale owo dzieciństwo jest szczęśliwe, oglądane oczami dziewczynki, która jest ciekawa świata, jednak nie pojmuje wszystkiego, co widzi. Jest to też historia rodziny, którą los rzucił w obce otoczenie i obcy czas. Próbuje ona przekazać dzieciom rzeczy najważniejsze i osłonić je przed tym wszystkim, co przyniosła nowa epoka.

kaka | 2016-06-07
Magda | 2016-04-24