Kawa z muchami.pl

Wydawnictwo: Strategic Point
978-83-87528-60-7
miłość, komputer
Paula

...jest książką o trudnej miłości, która przez kilka miesięcy dojrzewała w Internecie podczas korespondencji mailowej na portalu nasza-klasa.pl. Bohaterami są 34-letnia, będąca w stałym związku, Kasia. Oraz samotny 26-letni Igor. Oboje pracują w dużej korporacji w Warszawie, mimo tego, ich kontakty ograniczają się do spotkań podczas szkoleń czy wyjazdów organizowanych przez firmę. Podczas jednego ze szkoleń zaczyna się historia naszych bohaterów...

drzabek | 2012-07-11

książka z serii "dodaj mi słit komcia na nk" żenada.

Karla | 2012-09-27

Książka opisuje romans rozwijający sie na nk.
Bohaterami są 34-letnia, będąca w stałym związku Kasia. Oraz samotny 26-letni Igor. Oboje pracują w dużej korporacji w Warszawie, mimo tego, ich kontakty ograniczają się do spotkań podczas szkoleń czy wyjazdów organizowanych przez firmę. Podczas jednego ze szkoleń zaczyna się historia naszych bohaterów ..
Czytałam ją jednym tchem. Wspaniałe opisy scen seksu ! Książkę puściłam dalej. Liczyłabym na drugą część. :)

harryczykurt | 2014-01-12

Ta książka to taki przypadkowy wybór. A treść, początek nawet nie najgorszy, zainteresował, ale dalej, e-maile pomiędzy bohaterami były już zupełnie bez emocji, które podobno między bohaterami były?

A koniec...

Olimpia | 2016-10-21