Z deszczu pod rynnę. Meandry polskiej prywatyzacji. Tom IV

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
biznes, finanse

Głównym przedmiotem tomu czwartego z deszczu pod rynnę jest jeśli nie liczyć losów drugiej kluczowej ustawy dotyczącej przekształceń własnościowych, usta­wy o komercjalizacji i prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych pro­gram Narodowych Funduszy Inwestycyjnych, którego historię streszczają tytuły poświęconych mu rozdziałów: od początkowej euforii powszech­nego kapitalizmu do finalnego rozczarowania, a nawet zażenowania mani­festującego się w wezwaniu Kończ waść, wstydu oszczędź.

white_ | 2015-07-21
Na półkach: Posiadam, Teraz czytam