politologia, Tomasz Żyro
biznes, finanse

Autor w pasjonujący sposób w 7. próbach stara się odpowiedzieć na pytanie czym jest wola polityczna i jak się kształtuje na przestrzeni wieków. zastanawia się nad dobrą wolą, jej dwiema tradycjami późnoantyczną i żydowską, obliczami gnozy, teologią moralną oraz polityczna, problemem woli w późnym średniowieczu, niewolną wolą, wolnością a polską swawolą, pathologią woli, pothogenesis woli, wolą a przygodnością.

fnatyr | 2016-03-21
PaulinaopielA | 2014-11-21