Firma zrównoważonego rozwoju

6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Szybkie zyski to wciąż priorytet dla wielu firm z listy Fortune 500. Są jednak również firmy, które rozumieją, że podstawowym elementem skutecznej strategii biznesowej jest odpowiedzialność społeczna i ekologiczna.

Agnieszka | 2016-01-01

Rzetelnie przygotowany podręcznik odpowiedzialności społecznej z podziałem na dokładny opis co to właściwie jest i jaka jest geneza CSR, bogate przykłady dużych firm z różnych branż, które wdrażają tą filozofię oraz zestaw narzędzi jak to robić. Ostrzegam, że książka rodzi wiele nowych pytań :) Dla wszystkich, dla których biznes to coś więcej niż wynik ekonomiczny

JustDB21 | 2014-05-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014