Kusza i łuk

Wydawnictwo: Replika
biznes, finanse

Książka ta stanowi kompendium na temat budowy, konstrukcji i użytkowania broni cięciwowej (zarówno historycznej, jak i współczesnej). Czytelnik znajdzie tu opisy samostrzału, kuszy średniowiecznej i współczesnej, łuków drewnianych i laminowanych oraz tradycyjnych drewnianych strzał łuczniczych. Na podstawie tej pracy możliwe będzie wykonanie we własnym zakresie opisywanych tu przedmiotów. Opracowanie to jest napisane przystępnym językiem, by jego treść była zrozumiała również dla czytelników nie posiadających wykształcenia technicznego.

scirus | 2016-11-18
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone