biznes, finanse

W Bogactwo sieci. Jak społeczna produkcja zmienia rynek i wolność Autor przedstawia społeczne, ekonomiczne i prawne aspekty wzrostu znaczenia nierynkowego wytwarzania informacji, wiedzy i kultury w środowisku cyfrowym na zasadzie partnerstwa. Doświadczamy przejścia do kolejnego etapu gospodarki informacyjnej etapu sieciowej gospodarki informacyjnej, której cechy konstytutywne to istnienie produkcji niedochodowej i nierynkowej, a głównym w niej zasobem jest czas i zaangażowanie użytkowników.

ChrumczykChrum | 2016-01-04
nodir | 2017-02-22