83-7305-097-3
filozofia i etyka
Agata

Listy św. Teresy od Dzieciątka Jezus — „cenny skarb, uzupełniający jej Rękopisy autobiograficzne”, jak napisał jej duchowy brat ks. Belliére. Na tych stronach zapisany jest „bieg olbrzyma”: dwadzieścia lat zaledwie oddziela niezgrabny list małej dziewczynki od listów pełnych całkowitego zaufania i przeżyć duchowych, które opisuje aż do śmierci. My szukamy nieraz bardzo daleko przewodników i nauczycieli duchowych. Oto przewodnik i nauczyciel — pokorny i odważny, delikatny i silny, kochający i natrętny, prawdziwy i braterski. Przewodnik uśmiechnięty, który bierze nas pod rękę i prowadzi nas swoją drogą.

Mariusz | 2017-04-06
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Religia

Obowiązkowa pozycja dla zwolenników "małej drogi". Listy są naprawdę poruszające i świetnie dopełniają "Dzieje duszy".

Ewa | 2015-02-05
Jacek Mucha | 2014-06-25