JavaScript. Programowanie obiektowe

Wydawnictwo: Helion
Object-Oriented JavaScript
978-83-246-2242-9
szusty

Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób użyć do swoich celów obiektowych możliwości języka JavaScript. Jednak zanim zapoznasz się z tymi tematami, autor w niezwykle przejrzysty sposób przedstawi Ci podstawy tego języka. Zobaczysz, w jaki sposób działają funkcje, pętle oraz model DOM. Ponadto nauczysz się korzystać ze wzorców projektowych, wyrażeń regularnych oraz prototypów. Pomimo zaawansowanej tematyki poruszanej przez autora tej książki dzięki przejrzystemu językowi i klarownemu układowi stanowi ona świetną lekturę również dla początkujących programistów.

Hatezit | 2014-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2014

Książka jest dobra, ale myślałem że więcej o obiektach będzie napisane.

Piotr W | 2015-01-24
Na półkach: Przeczytane, Informatyka