Programowanie obiektowe w PHP 5

Wydawnictwo: Helion
Object-oriented programming with PHP5
PHP, Programowanie obiektowe, OOP
szusty

Książka "Programowanie obiektowe w PHP 5" jest doskonałym źródłem informacji, które pomoże Ci zrozumieć najistotniejsze koncepcje programowania zorientowanego obiektowo w PHP 5. Podręcznik zawiera omówienie zagadnień podstawowych oraz bardziej zaawansowanych, takich jak architektura Model-View-Controller (MVC) oraz testy jednostkowe. Znajdziesz tu także praktyczne wskazówki i przykłady dotyczące m.in. użycia biblioteki Standard PHP Library. Dowiesz się, jak używać odpowiedniego wzorca, aby zwiększyć wydajność kodu, czym jest testowanie jednostkowe i dlaczego stanowi ono zasadniczą część tworzenia dobrego oraz stabilnego projektu programu. Nauczysz się tworzyć wydajne, bezpieczne i łatwe w zarządzaniu aplikacje.

źródło opisu: www.helion.pl

źródło okładki: www.helion.pl

qswyt | 2015-12-27

Książka zawiera wiele rażących błędów, np. autor myli pojęcie klasy i obiektu. Książka może wiele zaszkodzić. Zaniechałem czytania, gdy okazało się, że muszę weryfikować prawdomówność autora przy każdej okazji.

Krzysztof | 2013-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2013