C.G.Jung Speaking. Interviews And Encoounters
Róża_Bzowa

Publikowany w niniejszej książce zbiór wywiadów i rozmów, wybranych z licznych dokumentów, zawiera wiele różnych świadectw zdających sprawę z dzieła i życia Junga; w znacznej mierze dokumenty te sporządził on sam, niektóre są jednak autorstwa innych.
Red. William McGuire, R. F. C. Hull.

| 2014-11-20

Ponieważ język rozpraw Junga jest językiem akademickim i wymaga sporej dozy uważności, ogromną przyjemność sprawiają te publikacje w których można poznać jego życie i idee bardziej od kuchni, z osobistej i "ludzkiej" perspektywy. Książkę czyta się jak dobrą powieść, pod warunkiem oczywiście zainteresowania psychologią analityczną i postacią samego Junga.

.:exile:.

Michał | 2014-05-27