Coming out. Ujawnienie orientacji psychoseksualnej - zaproszenie do dialogu

Wydawnictwo: Anka Zet Studio
83-922193-0-9
Róża_Bzowa

To nowatorska książka na polskim rynku wydawniczym, napisana przez psycholożki doświadczone w pracy terapeutycznej i szkoleniowej. Ich otwartość, wiedza i subtelność, a także odwołanie się do przykładów coming out, z pewnością pomoże w trudnej drodze zmierzającej do akceptacji orientacji homoseksualnej - własnej lub osób bliskich. To również pozycja promująca postawy tolerancji, podejmująca...

To również pozycja promująca postawy tolerancji, podejmująca temat ważny nie tylko dla każdego geja i każdej lesbijki, ale również dla osób heteroseksualnych, które chciałyby poznać emocje i dylematy towarzyszące procesowi coming out i chciałyby znaleźć odpowiedź, jak się zachować by nie zranić, kiedy syn/córka, przyjaciel/przyjaciółka czy kolega/koleżanka chce nam wyjawić swą tajemnicę. Może nie dla wszystkich lektura okaże się "odkrywcza", ale z pewnością ułatwi dialog z tymi, z którymi trzeba "o tym" porozmawiać.

Marcin W | 2012-09-21
Przeczytana: 2005 rok

Bardzo ważna i potrzebna publikacja. Chyba pierwsza tego typu w Polsce.

edith_ | 2016-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2016

Rzadka książka na polskim rynku, jednak moim zdaniem trochę pominięto w niej biseksualizm i inne mniejszości seksualne traktując je jakby wstęp do zostania osobą homoseksualną. Niemniej jednak mam nadzieję, że tego typu książek będzie się w Polsce pojawiało coraz więcej.

Yga Kostrzewa | 2013-04-28
Przeczytana: 2005 rok

bardzo ważna i potrzebna pozycja

bdom | 2016-03-04
Zuzanna | 2012-09-25