Science Fiction, Fantasy & Horror 34 (8/2008)

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Science Fiction, Fantasy & Horror". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Pablos
5,5 (4 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Literatura:

Andrzej Sawicki "Aniołki Czackiego"
Marek Hemerling "Biały śnieg"
Stanisław Truchan "Pentagram przymierza"
Paweł Majka "Siostry! Siostry!"
Cezary S. Frąc "Spowiedź posłańca"
Mariusz Kaszyński "Wrzeciono"
Marta Gapińska "Wyniesiony"

Polecamy

Opinie czytelników
Pablos | 2010-09-27
Przeczytana: 2008 rok

"Wrzeciono" Kaszyńskiego pamiętam po dwóch latach od premiery, zatem tekst musiał być dobry :)

Indecent | 2011-09-02
Kamilos | 2010-12-21
Adam | 2010-10-22

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Lisa Unger
    45. rocznica
    urodzin
    Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny ok... pokaż więcej
  • Tadeusz Słobodzianek
    60. rocznica
  • Ron McLarty
    68. rocznica
    urodzin
    Ludzie, których kochasz, potrafią cię podnieść na duchu i potrafią zamącić ci w głowie. Rozumienie ich nie wydaje się takie ważne, kiedy są w twoich myślach. To dlatego miłość powinna być łatwa.
  • Alfred Elton van Vogt
    79. rocznica
  • Ludwig Wittgenstein
    126. rocznica
    urodzin
    Granice naszego języka oznaczają granice naszego świata.
  • Sławomir Łubiński
    81. rocznica
  • Morris West
    99. rocznica
    urodzin
    Samotność to nic nowego. Prędzej czy później dotyka każdego z nas. Umierają przyjaciele, członkowie naszych rodzin, kochankowie i mężowie także.
  • Hubert Selby
    11. rocznica
    śmierci
    Zaraz! Boże wszechmogący wygląda na to że całe dotychczasowe życie upłynęło jej na czekaniu. Czekaniu na co???? Czekaniu na to by zacząć żyć. Tak, zgadza się, czekała na to by zacząć żyć. (...) Wszystko co robiła było jedynie próbą generalną przed życiem.
  • Bjørnstjerne Bjørnson
    105. rocznica