8320814480
biznes, finanse

Finanse to książka doskonale dopracowana pod względem dydaktycznym. Jej zaletą jest przede wszystkim układ i przejrzystość rozważań. W każdym rozdziale są zawarte pytania sprawdzające wraz z odpowiedziami, wykaz najważniejszych pojęć oraz liczne przykłady. Podręcznik jest przeznaczony dla studentów ekonomii, zarządzania, prawa, matematyki w wyższych uczelniach różnych typów, słuchaczy szkół biznesu, a także uczestników kursów z dziedziny finansów. Jest on również bardzo przydatny dla dyrektorów i prezesów firm, którzy starają się dogłębnie i całościowo zrozumieć problematykę finansów.

piotrk7 | 2016-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2016