Inwestowanie na giełdzie w Polsce i na świecie - praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu

Wydawnictwo: KE Liber
biznes, finanse

Inwestowanie na giełdzie w Polsce i na świecie stanowi praktyczną pomoc dla osób szukających prostych i jasnych odpowiedzi na pytania związane z inwestowaniem. Dziesięciominutowe lekcje inwestowania mają za zadanie przekazać czytelnikowi umiejętności, niezbędne aby stał się liderem, podążającym ścieżką sukcesu! Celem książki jest w prosty i zrozumiały sposób przybliżyć problematykę inwestowania na giełdach. Dlatego też pozycja zawiera wiele odniesień do sytuacji z życia codziennego, anegdot, przykładów, zaczerpniętych z doświadczeń osobistych autora oraz licznych ciekawostek ze świata finansów. Mamy nadzieję, że dzięki temu zagadnienia finansowe tu podejmowane spotkają się z zainteresowaniem i staną się bardziej zrozumiałe.