Magia z czterech stron świata

Wydawnictwo: Kirke
83-918872-2-7
magia
Ginny

Z niniejszej książki można dowiedzieć się o różnych odmianach magii współczesnej i dawnej, bliskiej i dalekiej, europejskiej i egzotycznej. Opisane są w niej m.in. europejska magia ceremonialna i ludowa, celtycki druidyzm oraz jego współczesne wydania, magia egipska i babilońska, szamanizm mieszkańców Syberii i Ameryki Północnej, australijska magia snów, afrykańskie voodoo czy wiedza tajemna pradawnych mieszkańców obu Ameryk. Czytelnik znajdzie w książce nie tylko ciekawe i rzadkie informacje, ale również przykłady zastosowania magicznej wiedzy ludów całego świata w praktyce.

Sensej | 2017-06-03
Roberto | 2013-05-21