Biała Piramida

Tłumaczenie: Wojciec Kunicki
Wydawnictwo: Uraeus
Die weisse Pyramide
83-85732-11-X

Bliskie spotkania na Dalekim Wschodzie na przestrzeni ostatniego tysiąclecia Nowe tezy dotyczące pochodzenia gigantycznych chińskich piramid. Awaryjne lądowanie UFO sprzed 12 000 lat.
Szklane przedmioty z pustyni Gobi.
Akupunktura - podarunek "bogów" z kosmosu.
Latające smoki - pojazdy astronautów.
Rytuały odprawiane w mongolskich klasztorach.

Fasoletti | 2013-09-18
Przeczytana: 18 września 2013

Hartwig Hausdorf w swojej książce skupia się na przypadkach kontaktów z kosmitami w krajach starożytnej Azji. Podczas lektury dowiemy się między innymi czym jest tajemnicza biała piramida, poznamy historię kosmitów zmuszonych do awaryjnego lądowania na naszej planecie, którzy pozostawili po sobie tajemnicze krążki, a także udamy się w podróż do niedostępnych gór Tybetu.
Książka oferuje to, co większość tego typu pozycji, czyli masę teorii sprzecznych ze standardowymi naukowymi teoriami.

Chris_Carrion | 2012-12-18

Książka o tym że Azjaci to potomkowie kosmitów. Latające azjatyckie smoki to oczywiście statki kosmitów.

Daję 4 bo lubię czytać takie rzeczy.

Roman Fronczyński | 2016-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2016

Spodziewałem się czegoś znacznie innego. Bardzo dużo przykładów kontaktów z ufo na kontynencie azjatyckim, natomiast niewiele o samej tytułowej Białej Piramidzie. Oceniam na 5 bo lubię teorie spiskowe

Marcus | 2015-01-12
witaminka | 2014-07-30