Nieznośna natura

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Nasty Nature

Zaspokoisz nienasycony głód wiedzy, pożerając książkę o nieznośnej naturze! Upolujesz tam naprawdę smakowite kąski, czyli dowiesz się: * jakie jest najgłupsze zwierzę na świecie * dlaczego sępy mają łyse głowy * jak wydoić kobrę * która ryba łowi na wędkę Jeśli odważysz się zgłębić mroczną stronę nauki, czytaj tę książkę i wkradnij się w świat, gdzie wre krwawa walka o...

* jakie jest najgłupsze zwierzę na świecie
* dlaczego sępy mają łyse głowy
* jak wydoić kobrę
* która ryba łowi na wędkę

Jeśli odważysz się zgłębić mroczną stronę nauki, czytaj tę książkę i wkradnij się w świat, gdzie wre krwawa walka o życie. Pośmiej się z narwanych naukowców, pogadaj z gorylami i poszukaj kota w ciemnym pokoju, a potem poznaj fantastyczne fakty, przeprowadź ekstremalne eksperymenty i wykończ swojego nauczyciela jadowitymi testami!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

czarna_maggie | 2017-03-10
Przeczytana: 26 lutego 2017

Genialna seria dla dzieci, którą z przyjemnością powtórzę. Inspiruje!

Lena | 2015-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2015

Można wiele się nauczyć z tej książki.Szybko się ją czyta. Super!

Bemolbis | 2018-04-11
Przeczytana: 05 kwietnia 2003