Mozaika

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mistrzowie SF & Fantasy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Maps in a mirror
83-7245-078-1
camillejr

Jedenaście oryginalnych opowiadań fantastycznonaukowych opartych na niezwykłych pomysłach składa się na znakomitą antologię, która przemawia do czytelnika siłą wyobraźni i bogactwem fantazji autora.

Druga część czterotomowego zbioru opowiadań znanego autora fantastyki naukowej i fantasy.

camillejr | 2010-09-25
Przeczytana: 25 września 2010

Excellent.

PaniWody | 2014-03-14
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Każde z opowiadań wprowadzało mnie w inny świat. Po mimo czasu jaki minął od przeczytania tego zbioru opowiadań nadal pamiętam dokładnie większość z nich. Najbardziej jednak wspominam opowiadanie jak grubas jeździł do kliniki się odchudzić. :) Boooskie. Każde z tych magicznych tekstów daje do myślenia. Polecam gorąco!

książek: 1980
Jahty | 2011-10-31
Przeczytana: 31 października 2011

Bardzo dobra, ale niestety opowiadania nie przypadły mi za bardzo do gustu. Troche mroczne klimaty.

mustela | 2016-11-09
Eavy | 2016-10-22