Ochrona wiedzy a kapitał intelektualny organizacji

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320816424
biznes, finanse

O rozwoju każdej organizacji decyduje posiadany przez nią kapitał intelektualny, którego bardzo ważnym elementem jest wiedza podlegająca ochronie. W książce pokazano rolę i znaczenie ochrony wiedzy w tworzeniu i powiększaniu kapitału intelektualnego organizacji, zaprezentowano istotę i podstawowe zasady ochrony wiedzy, przedstawiono również problemy związane z zarządzaniem wiedzą chronioną, a także możliwości i sposoby korzystania z dostępnej w sieciach komputerowych informacji o wiedzy chronionej.

Majnot13 | 2016-01-14
Na półkach: Naukowe, Przeczytane