Piętno potępienia

Tłumaczenie: Tomasz Kutner
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarna Biblioteka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Mark of damnation
798-83-86758-79-1
Ulthar

Życie zdolnego oficera imperialnej armii, Karla Hoche'a, ulega dramatycznej zmianie po tym, jak udaremnia on złowieszczy plan kultystów Chaosu ukrytych w szeregach Reiksguardu. Poczynania Karla szybko zwracają na niego uwagę Untersuchung - tajnej organizacji wywiadowczej, której celem jest zwalczanie mrocznych sił Chaosu we wszystkich ich postaciach. Zdrada oraz kłamstwa depczą Karlowi po piętach i gdy staje się on jednym z tych, których poprzysiągł zniszczyć, nad jego duszą zawisa groźba wiecznego potępienia.

Szymon | 2010-12-07
Przeczytana: 2009 rok

Nie przepadam za literaturą ze świata gier, ale "Piętno" mile mnie zaskoczyło. Wartka akcja, ostre zwroty akcji i charakterystyczny warhammerowy klimat - mroczny i dołujący.

Patryk | 2013-11-19
Przeczytana: 2007 rok