Pocałunek przeznaczenia

A kiss of fate
83-241-2054-8
romans
Wanda

Gwynne nie może oprzeć się urokowi szkockiego arystokraty obdarzonego magiczną mocą. Na ślubny kobierzec wiedzie ją jednak nie tylko namiętność. Ten ślub jest sprawą wagi państwowej - gwarancją pokoju między Anglią i Szkocją. By odwieść żaliwego patriotę od walki o ojczyznę, Gwynne musi uciec się do podstępu...

cooco | 2016-05-26
Przeczytana: 26 maja 2016

Taka inna ta książka ~ Romans historyczny (XVIII wiek), gdzie głównym wątkiem są magowie. Główna bohaterka - bierze za męża mężczyznę o 50 lat starszego. Po jego śmierci staje się wdową, która zamieszkuje u swojej "szwagierki". Kilka lat później organizowany jest piknik, gdzie Gwynnie spotyka po raz pierwszy Duncana. Jest on Władcą Burz i pomiędzy bohaterami już na początku iskrzy <3 Duncan na początku znajomości proponuje głównej bohaterce małżeństwo, lecz ta odmawia. Przeznaczenie jednak sprawia, iż ostatecznie łączą się węzłem małżeńskim. Jest pięknie - namiętność i te sprawy - jednak wszystko się psuje, gdy przychodzą sprawy wagi państwowej.

NegroMal | 2012-10-17
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Jak dla mnie rewelacja :)

Zachęcam do przeczytania tej książki, bo warto :)

Sakarya | 2016-05-28
Przeczytana: 17 czerwca 2016