Mistrzowie rynków finansowych. /Rozmowy z najlepszymi amerykańskimi inwestorami i graczami giełd

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Publikacja ta w Stanach zjednoczonych zaliczana jest do kanonu książek na temat inwestowania. zawiera wywiady przeprowadzone przez Jacka Schwagera z inwestorami, którzy działają na różnych rynkach (akcje, forex, kontrakty futures) i stosują odmienne techniki inwestycyjne, a których łączy to, że odnieśli SUKCES. Co o tym zadecydowałoa Po lekturze rozmów można wyciąnąć wniosek, że to nie stoso

| 2014-09-09
Przeczytana: 09 września 2014

Słaba książka, szczególnie w porównaniu z jej pierwszą częścią. Największym plusem jest podsumowujące zakończenie w 42 punktach

Tomasz | 2012-08-07

Częsta zmiana rozmówców, więc się szybko nie nudzi. Niewiele ciekawej wiedzy, ale podkreślam że niewiele nie znaczy nic ;D. Sam bazuję w analizie technicznej na jednym szczególe zawartym w tej pozycji i bardzo dobrze się sprawdza.

Hubert | 2011-07-02
Przeczytana: grudzień 2010

O ile wczesniejszza ksiazka autora - Market Wizards - jest interesujaca, to ta jest jakby troche "naciagana".

piotrekbc | 2016-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2016