Problemy doskonalenia systemu edukacyjnego w Polsce

Wydawnictwo: Impuls
978-83-7587-068-8
edukacja, wychowanie, pedagogika

Wszyscy współautorzy są zwolennikami ustawicznej reformy systemu edukacyjnego w Polsce. Chcemy do tej idei zachęcić wszystkich polityków, władze oświatowe, wszystkich nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przedstawione propozycje nie wyczerpują wszystkich możliwości doskonalenia systemu edukacyjnego w Polsce. Pragniemy przekonać wszystkich ludzi w Polsce, że im lepiej wykształcimy i wychowamy młode pokolenie, tym szybciej dorównamy przodującym krajom w rozwoju kultury i dobrobytu w Polsce. Nasza młodzież to nasz największy skarb, którego nie wolno zmarnować.

Książka powinna zainteresować przede wszystkim władze oświatowe, szkoły wszystkich typów, od przedszkola, przez szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i szkoły wyższe, a także nauczycieli, pracowników naukowych, studentów oraz ich rodziców.

jolene7 | 2014-01-24
puchata_kama | 2010-10-30