Finanse menedżerskie. Kreowanie wartości dla akcjonariuszy

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320816297
biznes, finanse

Jest to podręcznik finansów przedsiębiorstw, w którym pominięto skomplikowane wywody teoretyczne na rzecz pełniejszego przedstawienia praktyki zarządzania finansami. Podręcznik obejmuje analizę finansową i diagnozę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, decyzje inwestycyjne, decyzje finansowe (pozyskiwanie kapitału, koszt i struktura kapitału) oraz decyzje biznesowe (wycena i wykupy przedsiębiorstw, działanie na rynkach międzynarodowych, strategie finansowe zwiększające wartość przedsiębiorstwa). Zaletami podręcznika są nowoczesne ujęcie, przystępny język i praktyczne nastawienie.

Chaoticreader | 2016-04-09
lew_b | 2015-10-15