777 Great Clean Jokes. A Sparkling Collection of Unusual Humor

humor, dowcip
satyra
angielski
Róża_Bzowa

HUngry for some good, clean humor? Here's a veritable smorgasboard! Go ahead - count' em: here are 777 great clean jokes guaranteed to produce hours of grins, groans and guffaws. Inside, you'll find jokes about animal, church, education, family, food, love and marriage, medicine, senior moments, sports and much more! If you've got a hankerin' for laughter, hunker down with "777 Great Clean...

If you've got a hankerin' for laughter, hunker down with "777 Great Clean Jokes - A Sparking Collection of Unsullied Humor"!

Róża_Bzowa | 2010-09-23