Gdy owoc dojrzewa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Interesującej Książki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
autobiografia
Bed

Książka jest powrotem do lat dziecinnych pisarza spędzonych głównie w małych miejscowościach w Rosji i częściowo w Kijowie. Mimo tego, że czasy w Rosji były wtedy niespokojne, trwała wojna z Japonią a potem nastąpiły pogromy i rozruchy ludu rosyjskiego świat Adasia był zadziwiająco beztroski. Liczyli się jego bliscy: mama, siostra i przede wszystkim tata, którego uwielbiał.

Bed | 2010-09-27
Przeczytana: 22 września 2010

Życie małego Adasia toczyło się w niespokojnych czasach, ale wspomina swoje dzieciństwo jako beztroskie. Pierwsza miłość, współzawodnictwo w szkole i przede wszystkim atmosfera w domu kształtowały przyszłego pisarza, który o sobie powiedział: byłem dojrzały nad wiek. O dawnych metodach wychowawczych - zawsze warto.

Anna | 2012-01-23
Przeczytana: kwiecień 2008