Baron na Riwierze

Tłumaczenie: Jerzy Chociłowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z Opryszkiem / Baron czyli John Mannering". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Romeo i Julia
The Baron in France
piotrex

Z okładki: Elegancki świat, piękne kobiety, dyskretni mężczyźni, dyskretny blask klejnotów i... zbrodnia - mroczna, powikłana. John Mannering - Baron - ex-włamywacz, obecnie znany londyński jubiler i detektyw - ryzykując własnym życiem wyjaśnia wszystkie jej okoliczności. Książki Anthony Mortona, których bohaterem jest właśnie Baron, znajdują się w czołówce literatury kryminalnej. W świecie...

Z okładki:
Książki Anthony Mortona, których bohaterem jest właśnie Baron, znajdują się w czołówce literatury kryminalnej. W świecie sprzedano ponad 40 milionów egzemplarzy jego powieści. Teraz trafiają do czytelnika polskiego.

książek: 2023
Agata | 2010-12-16

Bardzo dobry kryminał. Pamiętam, że przeczytałam go w jeden wieczór. Jeden z pierwszych jakie przeczytałam.

Magdalena Kowalówka | 2012-07-16
Przeczytana: 08 lipca 2012