Baron na Riwierze

Tłumaczenie: Jerzy Chociłowski
Cykl: Baron czyli John Mannering (tom 23) | Seria: Seria z Opryszkiem
Wydawnictwo: Romeo i Julia
The Baron in France (1953)
piotrex

Elegancki świat, piękne kobiety, dyskretni mężczyźni, dyskretny blask klejnotów i... zbrodnia - mroczna, powikłana. John Mannering - Baron - ex-włamywacz, obecnie znany londyński jubiler i detektyw - ryzykując własnym życiem wyjaśnia wszystkie jej okoliczności. Książki Anthony Mortona, których bohaterem jest właśnie Baron, znajdują się w czołówce literatury kryminalnej. W świecie sprzedano...

Książki Anthony Mortona, których bohaterem jest właśnie Baron, znajdują się w czołówce literatury kryminalnej. W świecie sprzedano ponad 40 milionów egzemplarzy jego powieści. Teraz trafiają do czytelnika polskiego.

źródło opisu: IV str. okładki

źródło okładki: nieznane

| 2010-12-16

Bardzo dobry kryminał. Pamiętam, że przeczytałam go w jeden wieczór. Jeden z pierwszych jakie przeczytałam.