Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów: Oddział Breakout

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów, Tajne misje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Secret Missions I: Breakout Squad
978-83-7575-844-3
A--

Pierwsza część przygód z nowej serii powieściowej "Tajne misje". Generał Jedi zaginął na odległej planecie. Losy tajnej misji spoczywają teraz na barkach jego ucznia oraz grupy niedoświadczonych klonów. Oddział Breakout ugrzązł na Dzikich Przestworzach, gdzieś na rubieżach Galaktyki. Aby przetrwać, klony szukają wsparcia wśród przemytników i kryminalistów. Jego członkom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony Cada Bane'a, łowcy głów na usługach Dartha Sidiousa. Czas płynie nieubłaganie – aby wykonać zadanie, padawan oraz towarzyszące mu klony muszą komuś zaufać!

mariano_italiano | 2016-01-03
Ziemowit | 2015-12-01